Santai

Adres firmy:
01-001 Warszawa
ul. Aleja Jana Pawła II 43A / 37B


Kontakt:
tel.221220295
e-mail:sklep@santai.com.pl
www:https://santai.com.pl

Santai

O firmie


Santai - hurtownia fryzjersko-kosmetyczna z kompleksowym wyposażeniem salonów i gabinetów.

Nasi klienci

Ofertę naszego sklepu kierujemy do profesjonalistów z szeroko pojętej branży beauty. Uwadze klientów szczególnie polecamy fotele kosmetyczne (również elektryczne) i autoklawy, choć nasz asortyment jest dużo bogatszy. Proponujemy też lasery kosmetyczne, frezarki i frezy, urządzenia i akcesoria związane z podologią, manicure i depilacją oraz kosmetyki.

Produkty i Usługi


Santai - fotele kosmetyczne najwyższej jakości

Oferowane przez nas fotele kosmetyczne to funkcjonalne i estetyczne elementy wyposażenia gwarantujące wygodę twoim klientom i komfort twojej pracy. To meble niezbędne w salonach kosmetycznych, medycyny estetycznej czy gabinetach masażu. Proponujemy fotele kosmetyczne z rozkładaną kanapą, w formie standardowej, elektrycznej i hydraulicznej. Duży wybór gwarantuje możliwość doboru odpowiedniego fotela kosmetycznego do salonów o różnych kubaturach, odpowiadające na rozmaite potrzeby.

Santai - fotele kosmetyczne elektryczne dla wymagających

To innowacyjne meble gwarantujące niezwykłą wygodę klientom, pacjentom oraz profesjonalistom z branży beauty. Fotele kosmetyczne elektryczne z naszej hurtowni mają różne funkcje, by wpisać się w potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Są sterowane pilotem, więc łatwo i sprawnie możesz ustawiać ich wysokość oraz regulować siedzisko, oparcie i podłokietniki. Fotele kosmetyczne elektryczne ze sklepu Santai są wykonane z dbałością o każdy szczegół, a przy tym cieszą oczy designerską estetyką.

Santai - autoklawy medyczne, kosmetyczne i akcesoria

Sterylizacja narzędzi do wykonywania stylizacji i zabiegów to jedna z podstaw zachowania higieny w salonie kosmetycznym i gabinecie medycznym. Autoklawy czekające w naszej hurtowni skutecznie niszczą chorobotwórcze drobnoustroje zapewniając bezpieczeństwo. Autoklawy doskonale radzą sobie ze sterylizacją pęset, pilników, cążków, frezów i nożyczek. Przygotowaliśmy dla ciebie bogatą ofertę autoklawów w różnych rozmiarach i cenach, by ułatwić wybór. Zapraszamy na zakupy!

Galeria