Life & Living

To portal wnętrzarsko-lifestylowy, który dedykujemy zarówno profesjonalistom, jak i prywatnym użytkownikom.

W jednym miejscu skupiamy inspiracje i konkretne rozwiązania związane z budową, remontem i aranżacją domów, mieszkań oraz przestrzeni biurowych. Piszemy o aktualnych trendach, by pomóc ci dokonywać trafnych wyborów bez względu na to, który styl jest twoim ulubionym. Polecamy zaufanych producentów, dystrybutorów i sprzedawców z szeroko pojętej branży wnętrzarskiej, ale nie zapominamy o tym, że dom to nie wyłącznie meble, dekoracje i wykończenie.

Celem marki Life & Living jest pomoc w zbudowaniu wyjątkowej atmosfery w każdym polskim domu. Dbamy o to, by przedstawiać ci ciekawe produkty i usługi związane nie tylko z urządzaniem się, ale również kreatywnym spędzaniem czasu i nurtem self care. Dlatego na naszej stronie czekają zarówno komfortowe elementy wystroju, jak i propozycje ciekawych gadżetów, kosmetyków, czy produktów dla maluchów.

Zajrzyj do sekcji poradnikowej i przeczytaj rzetelne rekomendacje. Poznaj odpowiedzi na pytania dotyczące wyboru mebli kuchennych, urządzania nowoczesnego salonu czy przygotowania wyprawki dla nowego członka rodziny. Razem z nami przespaceruj się po każdym pomieszczeniu i odkryj możliwości, dzięki którym stworzysz przytulne miejsce, w którym z przyjemnością będziesz budzić się i zasypiać.

Stronę Life & Living tworzymy we współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami z różnych branż. Nasza marka jest połączeniem pasji i profesjonalizmu. Komfortową przystanią, w której znajdzie się miejsce dla każdego. Life & Living. Żyj i mieszkaj na własnych zasadach. Tak, jak lubisz.