Łóżko chowane w szafie, czyli jak zagospodarować przestrzeń?

Masz niewielkie mieszkanie, w którym nie ma miejsca na duże, kontynentalne łóżko? To nie problem. I tak możesz się doskonale wyspać :) Polecam ci świetne rozwiązanie oferowane przez firmę Lehan. Chodzi o łóżko chowane w szafie. Od lat cieszy się ogromną popularnością. Dzisiejsze meble są jednak bardziej subtelne oraz dużo lepiej wykonane niż te sprzed dekad. Są dobrze przemyślane, wielofunkcyjne, wygodne i co najważniejsze – pozwalają doskonale zagospodarować przestrzeń. tip-image-Łóżko chowane w szafie, czyli jak zagospodarować przestrzeń?

Z tego artykułu dowiesz się:

czym wyróżnia się firma Lehan?

jakie zalety ma łóżko chowane w szafie?


Lehan - pasja, zaangażowanie, wysoka jakość

Dlaczego zwróciłam uwagę właśnie na łóżka firmy Lehan? Wszystko przez fakt, że potrafią sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, więc również moim :) Oferują szeroki asortyment funkcjonalnych łóżek w szafie o nowoczesnym designie i wykonanych z najwyżej jakości dekorów. Posiadają największy wybór: - tradycyjnych łóżek w szafie, - piętrowych łóżek w szafie, - łóżek chowanych w szafie z biurkiem, stołem lub wnęką, - łóżek chowanych w szafie z sofą. Lehan doskonale wie, jak dobrze zagospodarować niewielkie przestrzenie. Podoba mi się to, że firma potrafi dobrać meble do klienta, tak, by spełniały jego oczekiwania oraz były w pełni funkcjonalne. Dba o estetykę wykonywanych przez siebie łóżek w szafie oraz o najdrobniejsze szczegóły, które przekładają się na komfort podczas ich użytkowania. Nic więc dziwnego, że proponowane przez nich produkty cieszą się świetnymi opiniami nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami.

Łóżko chowane w szafie - jakie walory ma hiding bed?

Po pierwsze to ergonomiczne rozwiązanie i wyjątkowy, innowacyjny design. Połączony z wysokiej jakości mechanizmem chowającym sprawia, że mebel ten jest bardzo funkcjonalny. Gdy łóżko zostanie zamknięte w specjalnie do tego przeznaczonej szafie, może być biurkiem, stolikiem czy sofą, wszystko zależy od modelu. Jedno rzecz łączy jednak wszystkie rodzaje – zyskanie sporej wolnej powierzchni. Choć muszę dodać, że osoby posiadające duże pomieszczenia, także chwalą sobie łóżka w szafie, gdyż pozwalają im utrzymywać nienaganny porządek w pomieszczeniu. Produkty firmy Lehan wyróżnia wysoka jakość materiałów i wykonania. Stąd też ich łóżka są niezwykle trwałe i idealnie wpasowują się we wszystkie aranżacje. Nie mogę nie wspomnieć, że oprócz funkcjonalności stanowią niezaprzeczalnie ozdobę pokoju, a rozłożone łóżko zapewnia komfort w trakcie snu. Ponadto łóżka w szafie z sofą mają możliwość składania w pionie bądź poziomie. Mogą być zarówno sypialnią, jak i pokojem dziennym. To praktyczny sposób, zapewniający nowoczesną aranżację, pozwalający w kilka sekund zamienić łóżko w szafie na nowoczesny salon bądź wygodną sypialnię, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Zachęcam cię do odwiedzenia strony producenta, by już niebawem cieszyć się nowym, ergonomicznym łóżkiem.

tip-article-image-Łóżko chowane w szafie, czyli jak zagospodarować przestrzeń?

Dodane przez:
Julia Bortkiewicz