Poznaj wysokiej jakości meble ze stali nierdzewnej dla gastronomii

Meble ze stali nierdzewnej mają wiele zalet, dzięki którym poleca się je do branży gastronomicznej. Podczas wyboru wyposażenia lokalu warto rozejrzeć się za wysokiej jakości propozycjami renomowanej marki. Dlatego dzisiaj razem z El Gastro, producentem mebli, odpowiadamy na ważne pytania i proponujemy najlepsze rozwiązania. tip-image-Poznaj wysokiej jakości meble ze stali nierdzewnej dla gastronomii

Z tego artykułu dowiesz się:

dlaczego meble ze stali nierdzewnej są używane w gastronomii?

jak o nie dbać?

co czeka w ofercie El Gastro?


Obietnica komfortu dla profesjonalistów

O ile w prywatnej kuchni możemy zaszaleć z materiałami, z których wykonane są nasze meble, o tyle profesjonalne zaplecze gastronomiczne rządzi się swoimi prawami. Musi być funkcjonalne, użytkowe i gwarantować sprawną oraz bezpieczną pracę. Meble znajdują się w restauracyjnej kuchni muszą spełniać wymogi sanitarne, a takie cechy mają elementy wyposażenia ze stali nierdzewnej produkowane przez El Gastro. Ten materiał jest odporny na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Stal nierdzewna wykazuje neutralność smakową i zapachową, więc nie chłonie żadnych substancji ze znajdującej się na jej powierzchni żywności. Jest gładka, więc nie posiada żadnych spoin, w których mogłyby gromadzić się zanieczyszczenia. Jej pielęgnacja jest bardzo łatwa.

Jak dbać o meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej?

W związku z tym, że stal nierdzewna nie jest wymagająca pod względem czyszczenia, najważniejszym aspektem jest regularne usuwanie z niej brudu po zakończonej pracy. Nie potrzebujesz drogich środków, by utrzymać ją w idealnym i higienicznym stanie. Wystarczy użyć miękkiej gąbki lub ściereczki i dokładnie, lecz delikatnie zetrzeć powierzchnię. Pamiętaj tylko, by nie używać skrobaków i drucianych szczotek. Poza standardowym czyszczeniem należy również codziennie dezynfekować swoje robocze stanowisko. Tutaj możesz wykorzystać zarówno chemiczne środki, jak i te naturalne, na bazie kwasu cytrynowego lub octu.

tip-article-image-Poznaj wysokiej jakości meble ze stali nierdzewnej dla gastronomii

El Gastro - kompleksowe wyposażenie gastronomii

Wysoka jakość to coś, co sam dajesz jako przedsiębiorca i czego oczekujesz jako klient. El Gastro przyświeca ta sama idea, więc w swojej ofercie proponuje wysokiej klasy, funkcjonalne meble i inne elementy wyposażenia z solidnej stali nierdzewnej. Na stronie producenta czeka wygodny sklep internetowy, by samodzielnie dokonać zakupu. Do twojej dyspozycji jest również czat, by móc na bieżąco zapytać obsługę o konkretny produkt.

Co dokładnie znajduje się w ofercie El Gastro?

Poznaj wysokiej jakości meble ze stali nierdzewnej dla gastronomii okapy gastronomiczne z filtrami przeciwtłuszczowymi, stoły robocze gastronomiczne centralne oraz przyścienne, szafy gastronomiczne i przelotowe, regały magazynowe, zlewy gastronomiczne, wentylatory i akcesoria. Już teraz zajrzyj na stronę producenta i zapoznaj się ze wszystkimi możliwościami. Meble ze stali nierdzewnej do gastronomii usprawnią pracę kucharzy i stworzą bezpieczną przestrzeń.

tip-article-image-Poznaj wysokiej jakości meble ze stali nierdzewnej dla gastronomii

Dodane przez:
Adrianna Pasternak