Batix

Adres firmy:
43-600 Jaworzno
ul. Grunwaldzka 202


Kontakt:
tel.+48 501 46 24 23
e-mail:sklep@batix.net.pl
www:https://www.sklepbatix.net/

Batix

O firmie


Batix - sklep internetowy z dekoracjami okiennymi i wyposażeniem wnętrz

Nasi klienci

Jesteśmy sklepem, który oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie dekoracji okien i wnętrz. Nasza oferta kierowana jest do klientów poszukujących wyjątkowych rozwiązań dekoracyjnych, którzy cenią sobie estetykę, komfort i funkcjonalność swojego otoczenia. Oferujemy usługi zarówno odbiorcom indywidualnym, pragnącym odmienić wygląd swojego domu lub mieszkania, jak i firmom oraz obiektom usługowym, które chcą stworzyć atrakcyjne i przytulne wnętrza.

Produkty i Usługi


Batix - salon dekoracji okien

Salon dekoracji okien Batix to miejsce, gdzie spełniają się marzenia o pięknie zaaranżowanych wnętrzach i stylowo zdobionych oknach. Oferujemy pełen zakres usług związanych z dekoracją okien, w tym doradztwo, pomiar, projektowanie i montaż. Nasze produkty to nie tylko firany na zamówienie, ale także zasłony, karnisze, szyny, rolety i żaluzje różnego rodzaju, w tym nowoczesne modele pionowe. Niezależnie od stylu i potrzeb klienta, tworzymy rozwiązania, które zachwycają estetyką i funkcjonalnością.

Batix - stylowe wyposażenie domu

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór artykułów do wyposażenia domu. Proponujemy pościel w różnych rozmiarach, poszewki na poduszki, prześcieradła, nakrycia, narzuty na kanapy i fotele. Ponadto oferujemy kolorowe obrusy, serwetki, wysokie wazony do salonu, obrazy oraz sztuczne kwiaty do aranżacji. Dzięki naszym produktom wnętrza nabierają wyjątkowego charakteru i uroku.

Batix - dekoracje okienne i produkty do ozdabiania wnętrz

Batix to nie tylko sklep, ale także miejsce, gdzie kreatywność i profesjonalizm łączą się w harmonijną całość. Pomagamy naszym klientom wyrazić siebie poprzez piękną i funkcjonalną aranżację wnętrz. Z nami każde okno staje się dziełem sztuki, a każde wnętrze emanuje stylem i elegancją. Twój partner w dekoracji okien i wnętrz - to Batix.

Galeria