Feeby

Adres firmy:
65-625 Zielona Góra
ul. Krośnieńska 12


Kontakt:
tel.+ 48 696 403 333
e-mail:sklep@feeby.pl
www:https://feeby.pl/

Feeby

O firmie


Feeby - od ponad 25 lat tworzymy wyjątkowe dekoracje, w których odzwierciedlamy naszą miłość do sztuki. Umiejętnie łączymy zarówno klasyczne wzory jak i te nowoczesne, podkreślając ponad przeciętność piękna w każdym produkcie.

Nasi klienci

Nie boimy się nietypowych rozwiązań, w naszej ofercie znajdziesz zarówno fototapety, obrazy na płótnie, czyli Canvas, obrazy oprawione w ramę, parawany i wiele innych. Nasze produkty, przełamujące stereotypowe myślenie o dekoracjach ściennych, dzięki zaskakującej i niebanalnej formie, zachwycą Ciebie i Twoich znajomych.

Produkty i Usługi


Feeby - profesjonalne podejście do designu

Zespół firmy Feeby tworzą wyłącznie najlepsi profesjonaliści, którzy oprócz doskonałego warsztatu są także otwarci i czuli na prawdziwe piękno i styl.

Tradycja pielęgnowana od 1994 roku oraz otwartość i podążanie za nowoczesnymi trendami czynią nas ekspertem w dziedzinie dekoracji ściennych.

Feeby - nowoczesne dekoracje do wnętrz

Nie stoimy w miejscu, rozwijamy się każdego dnia. W przeciągu dekad marka Feeby przeszła dynamiczną metamorfozę nieustannie podążając za nowymi trendami w dekoracji wnętrz. Dzięki własnej hali produkcyjnej i parkowi maszynowemu w Nowym Miasteczku koło Zielonej Góry nasze obrazy, parawany, ramy i wiele innych produktów podbijają nie tylko Polskę, ale i rynek europejski.

Feeby - polski producent wyjątkowych dekoracji

Stawiamy na jakość dlatego nasza produkcja wyposażona jest w profesjonalną suszarnię drewna, stolarnię i malarnię oraz ultranowoczesne urządzenia, dzięki którym jesteśmy w stanie odwzorować najmniejszy detal. Cały proces produkcji i montażu podlega ścisłej kontroli jakości pod czujnym okiem specjalistów.

Feeby - zaufaj naszemu doświadczeniu

Kupując nasze produkty masz pewność, że wszystkie zostały wyprodukowany w Polsce. Od lat spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze motto brzmi „Ideał zawsze można ulepszyć", dlatego ciągle wymyślamy nowe wzory i formaty. Priorytetem dla Nas jest Twoja satysfakcja i Twoje wnętrze, to nie zmieniło się od ponad 25 lat.

Życzymy udanych, artystycznych poszukiwań :)

Galeria